TRS Lines hakkında

TRS Lines hakkında

2007 yılında kurulmuş olan şirketimiz TRS Lines, A tipi seyahat acentası belgeli ve Avrupa Birliği bünyesinde bağlı bulunduğu garantiler çerçevesinde lisanslı ve özel sigorta kuruluşlarından seyahat garantisi bulunduran profesyonel bir hizmet kuruluşudur.

Bir çok yeniliğe imza atmış olan incoming markamız TRS Lines, turizm profesyonellerinin iş ortağı olmayı amaçlamakta olup, "B to B" modelini prensip edinmiş; Turkiye'den, Yunanistan'dan, Japonya'dan ve Rusya'dan bir çok tur operatorünün Avrupa'daki, özelikle Fransa'daki çalişma ortağı olmayı tecrubeli ekibi ile kısa sürede başarmıştır.

Dinamik ve güleryüzlü bir ekip oluşturmayı başarmış olan TRS Lines, Leisure turizm, iş, kongre ve fuar organizasyonlarında 35 yılı aşkın tecrübeli elemanlarıyla hizmetinizdedir.

 

Hizmetlerimiz

Kendi bünyemizde karayolu yolcu taşımacılığı lisanslarını bulundurarak, yolcularımıza güvenli ve sigortalı bir seyahat garantisi veriyoruz. Fransa’da kendi araç filomuz ile misafirlerimize hak ettikleri konforu veren sayılı turizm acentalarından biri olmayı, son yıllardaki yatırımlarımızla sağlamayı başardık.

Yakın zamanda TRS Grubuna katılan yeni şirketimiz "TRS TRANSPORT"un devreye girmesiyle taşımacılık ve transfer konusunda daha da uzmanlaşan birimlerimiz, misafirlerimizin taleplerini en profesyonel şekilde cevaplamaktadırlar.

Paris ve Fas'ta kendimize ait bürolarımızla ayrıca Tunus ve Mısır'da partner acentalarımız ile incoming servislerinin tamamını kendi bünyemizdeki oluşumlarla sağlıyoruz.

Benelüx ülkelerinde de, bu popüler rotanın kalbi ve en önemli noktası olan Paris'ten gerçekleştirilen operasyonlarımızla incoming hizmetleri sağlıyoruz.

750 restoranla anlaşmalı sekilde, Türk damak tadına uygun olarak seçilmis ve Türkçe’ye çevrilmiş menülerimizle hizmet veriyoruz.

Uçaklı ve uçaksız turistik hazır tur paketleri yaratıyor, sabit fiyat garantisi ile bu paketleri sunuyoruz.

Dünyanın en büyük otelcilik grupları ve yerel otellerle imzaladığımız kontratlarla, kongre ve fuar turizmi, balayı ve tematik organizasyonlar ve Incentive operasyonlarda en doğru fiyatları size sağlıyoruz.

Kadromuzdaki kalifiye, dinamik ve güleryüzlü rehberlerimiz, misafirlerimizin kendi dilinde konuşarak en üst düzey hassasiyeti gösterip, profesyonel yaklaşımlatıyla sizlere hizmet vermektedir.

IATA üyeliğimiz sayesinde tarifeli uçak biletleri, chater ve low cost firmaların ürünleri ve diğer önde gelen özel havayolları ile olan iş ortaklığımız sayesinde, sahip oldugumuz avantajlı fiyatları sizlere sunuyoruz.

YENİLİKLER

TRS Lines Paris ofici ana sayfa

Acenta Giriş:

Kayıt