Büyüleyici Paris

Ekstra turlara geri dön

Büyüleyici Paris

Süre: 6 saat

Paris'e geldiğiniz önceki seferlerde Eyfel Kulesi'ni, Notre Dame Katedrali'ni ve ressamlar tepesini zaten görmüştünüz. Bu seferki seyahatinizde ise Paris'i biraz daha derinlemesine keşfetmek istiyorsunuz... Öyleyse, sizi "Büyüleyici Paris" ile başbaşa bırakalım.


Seine Nehri tekne gezisi, Latin Mahallesi, Lüksemburg Bahçesi ve St Germain Mahallesinden derlediǧimiz bu ȍzel tur ile Paris’in vazgeçilmez noktalarını ziyaret edeceǧiz .

Adını iki bin yıl önce Roma’lı bir tanrıçadan almış, Paris’i 13 km. boyunca ikiye bölen Seine Nehri, antik çağdan günümüze kadar inşa edilmiş 37 köprüyle süslenmiştir. Üstü açık ve camla kapalı iki bölümden oluşan teknelerle yapacağımız Seine nehri gezimizde Paris şehrinin binalarını, nehir kenarındaki yaşantıları, köprüleri ve tam merkezdeki iki küçük adasını nehir üzerinden izleme olanağı bulacaksınız...

Turumuzun bu ilk bölűműnden hemen sonra Paris’in Latin Mahallesi diye anılan semtine gidiyoruz. Sorbon Üniversitesi, Sorbon Meydanı, Pantheon gibi ünlü köşelerini beraberce dışarıdan görüyoruz. Hemen ardından, Paris’in en güzel bahçelerinden birine, Lüksemburg Bahçesi’ne geçiyoruz.

Bahçede vereceğimiz fotoğraf arasından sonra yolumuz, Paris’in entelektüel kafeleriyle ünlü St Germain Mahallesi’ne düşecek. Mahallede şehrin en eski kilisesini görecek, tur sonunda Sartre, Beauvoir gibi büyük isimlerin uğrak kafelerinde kahve içebileceksiniz.


Ekstra turlara geri dön


İndirimli promosyon paketlerini görebilmek için kullanıcı olarak giriş yapmalısınız.

YENİLİKLER

TRS Lines Paris ofici ana sayfa

Acenta Giriş:

Kayıt