Fransa'da Fuarlar ve Kongreler

Fransa'da Fuarlar ve Kongreler

Fransa'nın ve Avrupa'nın baskenti Paris, dünyanın en önemli bilim, kültür, sanat ve eğlence baskentlerinden olmasinin yanı sıra, ekonomik ve politik merkezlerin basinda yer alır ve uluslararası taşımacılığın merkez geçiş noktalarından birisidir. Gerek tarihsel zenginligi gerekse kulturel çeşitliligi ile Paris dünya çapında uluslararası fuar, kongre ve toplantıların temel bulusma yeri olarak kabul edilmektedir.

Kongre ve etkinlik organizatörleri, yüksek kapasiteli kongre merkezlerinden 4 ve 5 yıldızlı otellerin kongre ve toplantı salonlarına kadar geniş bir yelpazedeki seçenekler arasından, portföylerine ve etkinliklerinin karakterine uygun olacacak şekilde tercih yapabilirler.

  • Dünya çapındaki sektörel fuarlardan bir tanesini ziyaret etmek mi istiyorsunuz?
  • Uluslararası mesleki kongrelerden bir tanesine mi katılacaksınız?
  • Şirketinizin yıllık toplantısını Fransa'da mi düzenlemek istiyorsunuz?

Bu sorulardan herhangi birisi için cevabınız "Evet" ise, TRS Lines Paris ofisi, Fransa genelindeki konaklamanız, özel transferleriniz, mesleki temaslarınız ve düzenlediğiniz etkinliğin en verimli şekilde planlanıp gerçekleştirilmesi konusunda partneriniz olarak siz misafirlerimize her türlü desteği vermeye hazırdır.

TRS Lines, Paris'deki mesleki etkinlikleriniz ve iş toplantılarınız konusunda da 1 numaralı partnerinizdir.


YENİLİKLER

TRS Lines Paris ofici ana sayfa

Acenta Giriş:

Kayıt