WHO'S NEXT & PRET A PORTER OCAK 2013

Fuarlar ve Kongreler

WHO'S NEXT & PRET A PORTER OCAK 2013

Fransa’nın başkenti Paris'de düzenlenen ve spor erkek ve bayan giyim ürünlerinin sergilendiği WHO’S NEXT fuari ile PRÊT-À-PORTER PARIS fuari bu sene tek bir isim adı altında birleşiyor. Fuarda, katılımcılarını 2013 ve 2014 SONBAHAR-KIŞ sezonu koleksiyonları 19-22 Ocak 2013 tarihlerinde gorucuye cikiyor. Fuar seçkin department store, zincir mağazalar ve butik çapta alıcılari buluşturuyor.

Uluslararası alanda taninmis moda tasarımcıları ve yükselen markalar, modern bayan giyim trendlerini yansıtan hazır giyim ürünleri,spor erkek giyim urunleri ve de moda aksesuarlarını fuarda bulmak mumkundur. Tüm katılımcılar fuarın 6 farklı bölümündeyer alıyorlar:

FAME : Yaratıcı Hazırgiyim markalarını bir araya getiren bölümdür.Perakendeci ve büyük mağaza gruplarının ziyaret edeceği bölümde her sezon 200 katılımcı yer alacaktır.

PRIVATE : Kadın hazır giyim, şık gece veya günlük giyim ürünleri.

MR. BROWN : Denim, spor giyim,spor ayakkabı, genç moda, “lifestyle”, sokak modası ve spor erkek giyim ürünleri

PREMIERE CLASSE : Moda Aksesuarları ( ayakkabı,takı, çanta, şapka,kemer,şemsiye gibi ).

LE CUBE : Deri ürünleri, valiz ve seyahat aksesuarları

MESS AROUND : Erkek, Kadın ve Çocuk Ayakkabı ürünleri (Mess Around içerisinde yer alan MINI MESS alanı Avrupa’daki en büyük çocuk ayakkabı fuarı olarak konumlanıyor)

AVANTAJLAR: Ürünlerini uluslararası butik alıcılara etkin bir şekilde tanıtmak, Güçlü dağıtım ağlarının temsilcileri ile tanışma ve sağlıklı bağlantılar kurmak, Pazarı yerinde görmek yoluyla etkili satış stratejileri belirleyebilmek, Önemli firmaların yöneticileri ve satın alıcıları ile doğrudan temasa geçmek.

Fuarlar ve Kongreler

YENİLİKLER

TRS Lines Paris ofici ana sayfa

Acenta Giriş:

Kayıt