Orta Avrupa'nın incisi Prag ve çevresi

Prag, mutlaka görülmesi gereken UNESCO dünya mirası listesine kayıtlı mimari zenginliği, müzeleri, sanat galerileri, kafe ve restoranları, renkli gece hayatı ve kültürel etkinlikleri ile seyahatiniz için mükemmel bir seçenek. TRS Lines, bu harika deneyimin en güzel şekilde keyfine varabilmeniz için tüm tecrübesini ve birikimini sizin için kullanacak.

Hizmetlerimiz

TRS Lines, Orta Avrupa geziniz sırasında tüm detaylarla tek tek ilgilenir. Gruplar veya tek başına seyahat edenler için ulaşım, uçak bileti, konaklama, rehberlik, şehir turları ve diğer birçok hizmet sağlar. Ayrıca kongre ve toplantı organizasyonları katılımcılarına ihtiyaçları olan her tür hizmeti sunmak, özel uzmanlık alanımızdır.

Turistik Gruplar

Turistik gruplar

TRS Lines, Prag, Çek Cumhuriyeti ve Orta Avrupa'da, farklı boyutlardaki turist gruplarının operasyonunu gerçekleştiren deneyimli bir lokal seyahat acentesidir. Gruplarımızın ulaşımında kendi filomuzdaki araçlar kullanılmaktadır

Bireysel Müşteriler

Bireysel Müşteriler

TRS Lines, seyahatiniz optimal olarak planlamanız için; uçak bileti, otel konaklaması, havaalanı transferleri ve şehir turları konularında size her türlü yardımı sunacaktır. Tedarikçilerimiz ile uzun zamandır süregelen işbirliğimiz nedeniyle, kaliteli hizmeti en makul fiyatlarla siz misafirlerimize sunmaktayız.

Kurumsal Müşteriler

Kurumsal Müşteriler

Kongre, fuar ya da bir iş toplantısı için mi Prag'a geliyorsunuz? İsteklerinize uygun bir oteli, havaalanı transferini, fuar alanı transferini ve diğer ilgili hizmetleri web sitemizden rezerve edebilirsiniz.

TRS Lines Prag ofici ana sayfa

Acenta Giriş:

Kayıt