Fuar, kongre, toplantı ve diğer etkinlikler

Fuar, kongre, toplantı ve diğer etkinlikler

Avupa'nın tam kalbinde yer alan Çek Cumhuriyeti ve onun dünyaca ünlü başkenti Prag, dillere destan güzelliği ve turistik çekiciliğinin yanısıra, merkezi konumu ve düzenli altyapısı sayesinde dünya çapındaki sektörel fuarların, mesleki kongre ve toplantıların düzenli olarak gerçekleştirildiği bir destinasyon olagelmiştir.

Kongre ve etkinlik organizatörleri, yüksek kapasiteli kongre merkezlerinden 4 ve 5 yıldızlı otellerin kongre ve toplantı salonlarına kadar geniş bir yelpazedeki seçenekler arasından, portföylerine ve etkinliklerinin karakterine en uygun olacak şekilde tercih yapabilirler.

  • Dünya çapındaki sektörel fuarlardan bir tanesini ziyaret etmek mi istiyorsunuz?
  • Uluslararası mesleki kongrelerden bir tanesine mi katılacaksınız?
  • Şirketinizin yıllık toplantısını Çek Cumhuriyeti'nde mi düzenlemek istiyorsunuz?

Bu sorulardan herhangi birisi için cevabınız "Evet" ise, TRS Lines Prag ofisi, Çek Cumhuriyeti'ndeki konaklamanız, özel transferleriniz, mesleki temaslarınız ve düzenlediğiniz etkinliğin en verimli şekilde planlanıp gerçekleştirilmesi konusunda Çek Cumhuriyeti'ndeki partneriniz olarak siz misafirlerimize her türlü desteği vermeye hazırdır.

TRS Lines, Çek Cumhuriyeti'ndeki mesleki etkinlikleriniz ve iş toplantılarınız konusunda da 1 numaralı partnerinizdir.


21. EADV Kongresi - Cilt Hayattır - 27/09/2012

Avrupa Dermatoloji ve Veneroloji Akademisi'nin 21. kongresi, 27 ve 30 Eylül 2012 tarihleri arasında Avrupa'nın kalbindeki Prag Şehri'nde gerçekleştirilecektir.
Detaylı bilgi

AQUA 2012 - 01/09/2012

AQUA 2012 - Avrupa Su Kültürü Topluluğu (EAS) ve Dünya Su Kültürü Topluluğu'nun (WAS) ortaklaşa gerçekleştirecekleri toplantı
Detaylı bilgi

STYL - KABO - 19/08/2012

Çek Cumhuriyeti, Slovakya ve diğer Orta ve Doğu Avrupa ülkelerinden gelen arz ve talebin buluştuğu en önemli moda platformu olan STYL - KABO Fuarı, Çek Cumhuriyeti'nin 2. en önemli şehri olan Brno'da yılda 2 defa (Şubat ve Ağustos Aylarında) düzenlenmektedir.
Detaylı bilgi

YENİLİKLER

PRAG'da SİHİRLİ NOEL

PRAG'da SİHİRLİ NOEL

Büyülü Prag'da Corinthia Prague'da Noel Keyfi

Büyülü Prag'da Corinthia Prague'da Noel Keyfi

5 yıldızlı Corinthia Prague Oteli'nde

2 gece konaklamalı Noel Paketleri

189 EURO'dan başlayan fiyatlarla...

TRS Lines Prag ofici ana sayfa

Acenta Giriş:

Kayıt