Prag Ekstra turlar

Prag’in tarihsel ve kültürel güzelliklerini gormek icin TRS Lines’ın tur organizasyonu ile benzersiz bir keşfe katılın. Prag Şehrinin en önemli ve en tanınmış yerlerine ekstra turlar düzenleyip, profesyonel rehberlerimizin anlatımlarıyla birçok yeri kısa zamanda gezmenize imkan sunuyoruz. Prag turlarımız katılıma göre otobüs veya minibüslerle yapılmaktadır (Detaylı bilgi için tur detaylarına bakınız). Prag dışına olduğu gibi diger Avrupa ulkelerine de turlar düzenlenleyebiliyoruz. Lütfen seçiminizi asagıdaki listeden yapınız.

Neden şehir turları konusunda TRS Lines tercih ediliyor?

  • Tüm şehir turlarımız türk rehberlerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir.
  • Kullanılan araçlar yeni, bakımlı ve temizdir.
  • Saatinde hareket edip, gecikme olmadan turlarımız tamamlanmaktadır.

Eğer bireysel veya özel olarak Prag turuna katılmak isterseniz ve diğer yolcularla aynı araçta bulunmayı arzu etmiyorsanız, sadece size özel bir araçla önceden planlanarak ve istekleriniz doğrultusunda bireysel tur düzenleyebiliriz.

Özel tur organizasyonu için lütfen büromuzla temasa geçiniz. Ekibimiz özel istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde tur düzenlenmesine yardımcı olacaktır.

İndirimli promosyon paketlerini görebilmek için kullanıcı olarak giriş yapmalısınız.

Paris ekstra turlar listesi

Karlovy Vary

Süre: 8 saat

Karlovy Vary

Dünyaca ünlü, ortaçağdan beri Avrupa Aristokrasisi ve Sosyetesi'nin gözbebeği, Orta Avrupa'nın kaplıca ve ılıca merkezi Karlovy Vary.


Detaylı bilgi Karlovy Vary

Kutná Hora

Süre: 5 saat

Ortaçağ Kraliyet Kenti Kutná Hora

Bohemya tarihinde Prag'dan sonra ikinci önemli şehir olan Kutná Hora, Prag'ın yaklaşık 70 km doğu bölgesindedir ve Prag’dan yaklaşık 1 saatte ulaşılmaktadır.

Katedral ve kilise Pazartesi günleri kapalı


Detaylı bilgi Kutná Hora

Dresden

Süre: 8 saat

Dresden

Elbe Nehri’nin kenarında kurulmuş olan ve Almanya'nın Saksonya eyaletinin başkenti olan Dresden, "Elbe'nin Floransa'sı" olarak isimlendirilmektedir.


Detaylı bilgi Dresden

Terezin Toplama Kampı

Süre: 5 saat

Terezin Toplama Kampı

18.yüzyılda yapılmış eski bir kale ve 2. Dünya Savaşı sırasında toplama kampı olarak kullanılmış Terezin, Prag'dan 1 saatlik mesafededir.


Detaylı bilgi Terezin Toplama Kampı

Cesky Krumlov

Süre: 8 saat

Cesky Krumlov

Çek Cumhuriyeti’nin güneyindeki Český Krumlov’a varmak, Prag’dan yaklaşık 2,5 saat sürmektedir. 1963 yılında koruma altına alınan ve 1992’de UNESCO Dünya Mirası’na dahil olan kent, dünyadaki en bozulmamış ortaçağ kent dokularından bir tanesine sahiptir.


Detaylı bilgi Cesky Krumlov

YENİLİKLER

PRAG'da SİHİRLİ NOEL

PRAG'da SİHİRLİ NOEL

Büyülü Prag'da Corinthia Prague'da Noel Keyfi

Büyülü Prag'da Corinthia Prague'da Noel Keyfi

5 yıldızlı Corinthia Prague Oteli'nde

2 gece konaklamalı Noel Paketleri

189 EURO'dan başlayan fiyatlarla...

TRS Lines Prag ofici ana sayfa

Acenta Giriş:

Kayıt